about
Hakkımızda

Hakkımızda

Sosyal medya artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olup, kurumsal ya da bireysel herkes bir şekilde sosyal medyada var olmaya çalışmaktadır. Medya Güneşi olarak bizim amacımız da bireysel ve kurumsal sosyal medya kullanıcılarına sosyal medya bayilik panelleri konusunda yardımcı olmaktır. Dünyada birçok ülkede hizmet veriyor ve aynı zamanda birçok hizmeti aynı anda sağlamaktayız. Medya Güneşi olarak her yerde hizmet vermekteyiz. 15’ten fazla ülkede hizmet vermekteyiz. Veri genişliği olarak ise çok daha büyük ve geniş alanlarda hizmet vermekteyiz.

counter

45k

Toplam Kullanıcı

counter

15+

Ülke

counter

50+

Kategori

Dünyada çapında nerelerdeyiz biliyor musun?

Her Yerde Datamız Var!

Medya Güneşi olarak dünyanın her yerinde hizmet veriyoruz. 15+ ülkede hizmet verdiğimiz firmalar ve şahıslar var. Data hazinemizin genişliği henüz hiçbir firmada yok!

5.0 / 5.0

45.635+

Toplam Kullanıcı
Kuzey Amerika

8.4%

Asya

14.4%

Avrupa

70.7%

Güney Amerika

1.8%

Afrika

1.8%

Avusturalya

3%

İnstagram dışında yüzlerce data!

Hangi Sosyal Medya Uygulaması?

Aklınıza gelemeyecek kadar çok sosyal medya uygulamasının servislerini pazarladığımızı biliyor muydunuz? Bu servisler alışılmışların dışında bir çok uygulamaya ait. Spotify, Telegram, IMDB, Twitch, Dailymotion, Periscope, Zomato, App Store, Google Play ve daha fazlası sadece bizde!

feature