Hesap Durumu Ne İşe Yarar?

Hesap Durumu Ne İşe Yarar?

Hesap durumu, hesabınızın mevcut durumunun göstergesidir. Satın aldığınız hizmetler sonucunda hesap durumunuzda değişim gözlemlemeniz mümkündür. Satın alımlarınızın yoğunluğuyla paralel olarak hesap durumunuz değişir.

Siparişim Neden İptal Edildi?

Siparişim Neden İptal Edildi?

Siparişinizin iptal edilmesinin birçok nedeni olabilir. Sunuculardaki aşırı yoğunluk nedeniyle siparişiniz iptal edilebilir bunun ardından bir süre sonra siparişinizi yenileyerek yeniden hizmet alabilirsiniz. Bir diğer iptal nedeni ise hesabınızın herkese açık olmaması olabilir. Herkese açık olmayan hesaplarda sistem siparişleri otomatik olarak iptal etmektedir. Hesabınızı herkese açık olarak ayarlayarak tekrar sipariş verebilirsiniz. Bu sorunların dışında bir sipariş iptali ile karşı karşıyaysanız destek birimine yazarak yardım alabilirsiniz.

Hesabım Risk Altında Mı?

Hesabım Risk Altında Mı?

Siteden aldığınız hizmetler oldukça güvenlidir ve hesabınız için hiç bir tehlike arz etmez. Talep edeceğiniz takipçi, beğeni, izlenme veya yorum hizmetlerinizin güvenlik sorunu yaratacak hiç bir yanı yoktur. Bu hizmeti alırken bağlandığınız MAC/IP adresi ile ilişkili bir işlem yapılmadığı için herhangi bir risk teşkil etmez.

Siparişimi İptal Edebilir Miyim?

Siparişimi İptal Edebilir Miyim?

Siparişlerim sekmesinde siparişiniz hakkında 'Tamamlandı' ibaresini görüyorsanız siparişinizi iptal etme şansınız bulunmamaktadır. Fakat siparişiniz hala tamamlanmamışsa sipariş numaranız ile birlikte destek birimlerine yazarsanız ve ya canlı desteğe başvurursanız siparişinizi kolaylıkla iptal etmeniz mümkün. Siparişinizi iptal etmekte zorluk yaşıyorsanız ilgili destek birimlerinden yardım isteyerek tamamlanmamış siparişinizi iptal etmek konusunda yardım alabilirsiniz.

Siparişim Nasıl Telafi Edilir?

Siparişim Nasıl Telafi Edilir?

Eğer verdiğiniz siparişte problemler yaşadıysanız öncelikle destek birimine ulaşabilirsiniz. Destek birimi siparişiniz ile ilgili bir eksiklik tespit ederse siparişiniz telafi edilecektir. Bu yöntemin dışında görüntülediğiniz siparişlerim panelinde siparişinizin yanında 'Telafi Et' ibaresi görüyorsanız bu butona basarak hizmetin telafi edilmesini bekleyebilirsiniz. Bu işlemden belirli bir süre geçtikten sonra telafi gerçekleşmez ise destek birimine ulaşarak siparişinizin telafisini isteyebilirsiniz.

Siparişim Ne Zaman Tanımlanır?

Siparişim Ne Zaman Tanımlanır?

Siparişiniz tamamlanma süresi birçok etkene bağlı olarak değişim gösterebilir. Öncellikle siparişinizin oluşturacağı yoğunluğa bağlı olarak siparişinizin tamamlanma süresi değişim gösterir. Verilecek hizmet izlenme, yorum, beğeni ve takipçi gibi tüm içerikleri kapsıyorsa bunun tanımlanması biraz zaman alabilir.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Bilgisayar girişleri için; hesabınıza giriş yaptıktan sonra sol üst tarafta bulunan 'Yeni Sipariş' sekmesine tıklayın, açılacak yeni sayfada alabileceğiniz tüm hizmetlerin bir listesini bulmanız mümkün. Bu kategoriden istediğiniz sekmeyi seçin ve hizmet seçme bölümüne geçiş yapın, istediğiniz hizmeti de ilgili sekmeden seçtikten sonra fiyat bilgisini kontrol edin. Bakiyede gözüken fiyat 1000 adet için birim fiyatıdır. Sipariş onaylamadan önce hizmet açıklamasını dikkatlice okuyun ardından 'Bağlantı' kısmına bağlantınızı ekleyin. Ekledikten sonra miktar kısmına istediğiniz hizmet miktarını doğru yazdığınıza emin olun. Tüm bu işlemlerin sonunda 'Sipariş Ver' butonuna basarak işlemlerinizi sonlandırabilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra siparişiniz verilen tahmini süre içerisinde tanımlanacaktır Telefon girişleri için; sağ üst menüden 'Yeni Sipariş' sekmesini seçiniz, açılan kategorilerden size uygun olanını seçip hizmetler bölümüne geçiş yapın. Hizmetler bölümünden hizmeti de seçtikten sonra bakiyeyi kontrol edin, her bir hizmet 1000 birimden oluşmaktadır. Siparişi onaylamadan önce sipariş açıklamasını dikkatlice okumayı unutmayın. Ardından bağlantı kısmına bağlantınızı ekleyin. Sonrasında miktar bölümüne istediğiniz miktarı girin bu noktada doğru miktarı girdiğinizden emin olun. Son olarak 'Sipariş Ver' butonuna basarak işleminizi sonlandırın. Siparişiniz tahmini süre içerisinde tanımlanacaktır. Sipariş verirken zorluk yaşarsanız canlı yardım sekmesinden yardım alarak siparişinizi oluşturabilirsiniz. Bunun dışında sistemde bulunan yoğunluk tüm üyeleri etkilediği gibi sizin de sipariş tamamlanma sürenizi etkileyebilir. Bahsedilen problemlerden herhangi birisi oluşmamışsa siparişiniz ortalama kırk sekiz saat içerisinde tamamlanır.

Nasıl Kayıt Olabilirim, İstenilen Bilgiler Nelerdir?

Nasıl Kayıt Olabilirim, İstenilen Bilgiler Nelerdir?

Üye olmak için detaylı olarak şahsi bilgilerinizi paylaşmanız gerekmemektedir. Bir e-posta adresi ile oldukça basit ve güvenli bir şekilde üyelik oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız profil için sizden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Sipariş vereceğiniz noktaya kadar tüm işlemler tamamen ücretsizdir. E-posta adresinizle üyelik oluşturduktan sonra sosyal medya hesaplarınızdan birini paylaşmanız gerekmez. Hesap bilgileriniz yalnızca hizmet almak istediğinizde sorulur.

Nasıl Güvenli Ödeme Yapabilirim?

Nasıl Güvenli Ödeme Yapabilirim?

Ödeme yöntemleri oldukça güvenilir ve yasal platformlarla yönetilmektedir. Yurt içi ödemeleriniz için Kredi/Banka kartı kullanmak istiyorsanız PAYTR aracılığıyla güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Bunun dışında dilerseniz Havale/EFT ile hesabınıza bakiye yükleyebilir ve bu bakiye aracılığıyla ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Eğer yurt dışından döviz ile ödeme yapmak istiyorsanız Perfect Money aracılığıyla güvenle hizmet satın alabilirsiniz. Ödemeler hakkında daha fazla bilgi almak veya banka hesap numaralarına ulaşmak için canlı desteğe başvurabilirsiniz.

Bilgilerim Kayıt Ediliyor Mu?

Bilgilerim Kayıt Ediliyor Mu?

Sistemde hiçbir bilginiz kayıtlı bulundurulmaz. Tüm ödeme bilgileriniz PAYTR ve Perfect Money tarafından güvence altında tutulmaktadır. Tüm kişisel bilgileriniz ise sistem de saklı tutulur ve hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Papara Ödemesi Ne Zaman Yansır?

Papara Ödemesi Ne Zaman Yansır?

Papara ödemeleri Papara'nın sistem politikaları ve yoğunlukları nedeniyle en geç yirmi dört saat içerisinde hesabınıza yansır. Papara ile ödemek yapıldıysa ödeme bildirimi yapılması gerekir. Aksi takdirde ödeme gerçekleşse bile hizmet sisteme yansımaz ve zaman kaybı yaşanır.

Bu Hizmetlerin Hesabıma Etkisi Nedir, Neden Satın Almalıyım?

Bu Hizmetlerin Hesabıma Etkisi Nedir, Neden Satın Almalıyım?

Bu hizmetlerin amacınız doğrultusunda birçok yararı bulunur. Yoğun takipçili ve etkileşimli hesapların Instagram Keşfet algoritmasında yer bulması daha kolaydır bu sayede daha çok ziyaretçi dolayısıyla da daha çok beğeni ve ya takipçi kazanırsınız, Youtube üzerinde incelemek gerekir ise Youtube'da da önerilen videolar arasına girersiniz ve bu sayede daha çok izlenme elde edersiniz. Her iki örnekte de hesabınıza etkileşim artar ve kartopu etkisi sayesinde giderek büyüme ve organik bir trafik kazanırsınız.

Yardıma mı İhtiyacın Var?

Şuan Buradayız!

Bize ulaşamaman mümkün değil! Sitemizin her köşesinde bizimle canlı iletişim kurabilirsin.

feature
help
Canlı Chat

7/24 Canlı Destek ile Sizlerleyiz

help
Destek Bileti Gönder

Sitemize üye olarak destek talebinde bulunabilirsin